توسط ایران آسیا سرویس / وبلاگ / 0 دیدگاه

تعمیر آبسردکن – استان خوزستان ، اهواز

تعمیر آب سردکن – استان خوزستان ، اهواز

در استان خوزستان بدلیل گرمای بیش از حد در مقایسه با دیگر استان ها استفاده از لوازم سرمایشی از قبیل کولر های گازی و دستگاه های آبسردکن رایج تر بوده و در همین راستا دستگاه های خنک کننده و سرد کننده بدلیل کارکردن مستمر و دایمی ، بیشتر در معرض فرسایش و استهلاک و نتیجتا نیاز به سرویس نگهداری دارند .

دستگاه های سرد کننده آب نیز از این موضوع مستثنی نیستند و نیاز به سرویس های دوره ای دارند.

اگر از ابتدا بخواهیم در این مورد بحث کنیم و به نتیجه مطلوبی برسیم بهتر آنکه از نصب و راه اندازی دستگاه آب سردکن که خریداری شده است بحث را آغاز می کنیم . متاسفانه بدلیل نا آگاهی اکثر خریدارن محترم بدون انجام مراحل مقدماتی دوشاخه آیسردکن را به برق زده و اقدام به روشن کردن دستگاه می نمایند غافل از آنکه زمانی که دستگاه بدون آ ب باشد المنت آبجوش دستگاه در کمتر از یک دقیقه خواهد سوخت ، پس عزیزان به یاد داشته باشند قبل از زدن دوشاخه آیسردکن به پریز برق آب دستگاه را متصل نموده و پس از آب گیری از شیر آب گرم دستگاه مجاز به روشن کردن دکمه آبجوش آب سرد کن می باشند .

در پایان نکته قابل توجه اینکه در صورت نداشتن آب هیچ تاثیری در قسمت آب سرد نداشته

و اینکه در قسمت پشت دستگاه آبسردکن ها دو کلید جهت روشن و خاموش نمودن تعبیه شده است که کلید سبز رنگ مربوط به عملکرد آب سرد و کلید قرمز رنگ مربوط به عملکرد آب جوش می باشد.

_ احمد زرگر

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *